Baile > Táirgí > friotóirí > Trí Poll Friotóirí > MFR25SFRF52-412R
MFR25SFRF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh MFR25SFRF52-412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir MFR25SFRF52-412R
Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 1/4W 1% AXIAL
(I US Dollar)
5000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir MFR25SFRF52-412R Monaróir Yageo
Cainníocht fáil 5895454 pcs Bileog sonraí MFR Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±1%
teochta chomhéifeacht ±100ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas Axial
Méid / Toise 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) Sraith MFR
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 0.25W, 1/4W
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás Axial
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) -
gnéithe - Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film