Baile > Táirgí > friotóirí > Trí Poll Friotóirí > MFR100FTF73-412R
MFR100FTF73-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh MFR100FTF73-412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir MFR100FTF73-412R
Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 1W 1% AXIAL
(I US Dollar)
5000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir MFR100FTF73-412R Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 1W 1% AXIAL Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 1715480 pcs Bileog sonraí MFR Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±1%
teochta chomhéifeacht ±100ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas Axial
Méid / Toise 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm) Sraith MFR
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 1W
Pacáistiú Tape & Box (TB) Pacáiste / Cás Axial
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) -
gnéithe - Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film