Baile > Táirgí > friotóirí > Trí Poll Friotóirí > MFP50SBRE52-412R
MFP50SBRE52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh MFP50SBRE52-412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir MFP50SBRE52-412R
Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 1/2W 0.1% AXIAL
(I US Dollar)
5000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir MFP50SBRE52-412R Monaróir Yageo
Cainníocht fáil 666850 pcs Bileog sonraí MFP Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±0.1%
teochta chomhéifeacht ±50ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas Axial
Méid / Toise 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm) Sraith MFP
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 0.5W, 1/2W
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás Axial
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) -
gnéithe - Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film