Baile > Táirgí > friotóirí > Trí Poll Friotóirí > FMP200FBF52-412R
FMP200FBF52-412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh FMP200FBF52-412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir FMP200FBF52-412R
Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 2W 1% AXIAL
(I US Dollar)
5000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir FMP200FBF52-412R Monaróir Yageo
Tuairisc RES MF 2W 1% AXIAL Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 2375154 pcs Bileog sonraí FMP Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±1%
teochta chomhéifeacht ±100ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas Axial
Méid / Toise 0.154" Dia x 0.354" L (3.90mm x 9.00mm) Sraith FMP
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 2W
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás Axial
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) -
gnéithe Flame Proof, Safety Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film