Baile > Táirgí > friotóirí > Trí Poll Friotóirí > RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
RNMF14FTD412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh RNMF14FTD412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir RNMF14FTD412R
Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL
(I US Dollar)
5000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir RNMF14FTD412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 1/4W 1% AXIAL Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 3131326 pcs Bileog sonraí Resistor Packaging SpecRNF,RNMF Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±1%
teochta chomhéifeacht ±100ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas Axial
Méid / Toise 0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm) Sraith RNMF
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 0.25W, 1/4W
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás Axial
Ainmneacha Eile RNM 1/4 T1 412 1% R
RNM 1/4 T1 412 1% R-ND