Baile > Táirgí > friotóirí > Chip friotóir - Dromchla Mount > RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
RNCF0402BTC412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh RNCF0402BTC412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir RNCF0402BTC412R
Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402
(I US Dollar)
10000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir RNCF0402BTC412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.1% 1/16W 0402 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 1525403 pcs Bileog sonraí Resistor Packaging SpecRNCF Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±0.1%
teochta chomhéifeacht ±50ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas 0402
Méid / Toise 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sraith RNCF
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 0.063W, 1/16W
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás 0402 (1005 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Monaróir caighdeánach Luaidhe 12 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) 0.014" (0.35mm)
gnéithe Automotive AEC-Q200 Ráta teip -
Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film comhdhéanamh Thin Film