Baile > Táirgí > friotóirí > Chip friotóir - Dromchla Mount > RNCF0201DTE412R
RNCF0201DTE412R
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh RNCF0201DTE412R go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir RNCF0201DTE412R
Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201
(I US Dollar)
10000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir RNCF0201DTE412R Monaróir Stackpole Electronics, Inc.
Tuairisc RES 412 OHM 0.5% 1/32W 0201 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 2246166 pcs Bileog sonraí Resistor Packaging SpecRNCF Series
Catagóir friotóirí lamháltas ±0.5%
teochta chomhéifeacht ±25ppm/°C Soláthraí Pacáiste Gléas 0201
Méid / Toise 0.023" L x 0.011" W (0.58mm x 0.29mm) Sraith RNCF
Mód Painéal 412 Ohms Cumhacht (Watts) 0.03W, 1/32W
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás 0201 (0603 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 155°C Líon na Fhoirceannadh 2
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Monaróir caighdeánach Luaidhe 12 Weeks
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) 0.011" (0.28mm)
gnéithe Automotive AEC-Q200 Ráta teip -
Cur síos Mionsonraithe 412 Ohms ±0.5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film comhdhéanamh Thin Film