Baile > Táirgí > Toilleoirí > Alúmanam - Capacitors Pholaiméir > 6SW220MX
6SW220MX
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh 6SW220MX go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir 6SW220MX
Monaróir Rubycon
Tuairisc CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD
(I US Dollar)
2000 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir 6SW220MX Monaróir Rubycon
Tuairisc CAP ALUM POLY 220UF 20% 6.3V SMD Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 65541 pcs Bileog sonraí SLG, SWZ, SW Series
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 6.3V
cineál Polymer lamháltas ±20%
Dromchla Mount Talún Méid - Méid / Toise 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Sraith PC-CON, SW rátálacha -
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás 2917 (7343 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 105°C gléasta Cineál Surface Mount
Saoil @ Meán. 2000 Hrs @ 105°C Spásáil luaidhe -
Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant Airde - Ina suí (Max) 0.114" (2.90mm)
ESR (Coibhéis Sraith Friotaíocht) 9 mOhm Cur síos Mionsonraithe 220µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
toilleas 220µF Iarratais General Purpose
gaolmhar
6SW220M Image
  • Cuid #:6SW220M
  • monaróirí:Rubycon