Baile > Táirgí > Toilleoirí > Capacitors ceirmeacha > CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
CDR34BP472BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh CDR34BP472BFURAB go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir CDR34BP472BFURAB
Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Product parameter
Cuid Uimhir CDR34BP472BFURAB Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 4700PF 100V BP 1812 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 5186 pcs Bileog sonraí CDR Series (MIL-PRF-55681)
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 100V
lamháltas ±1% Tiús (Max) 0.059" (1.50mm)
teochta chomhéifeacht BP Méid / Toise 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sraith Military, MIL-PRF-55681, CDR34 rátálacha -
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás 1812 (4532 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount, MLCC
Airde - Ina suí (Max) - gnéithe -
Ráta teip R (0.01%) Cur síos Mionsonraithe 4700pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
toilleas 4700pF Iarratais General Purpose