Baile > Táirgí > Toilleoirí > Capacitors ceirmeacha > CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
CDR34BP432BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh CDR34BP432BFURAB go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir CDR34BP432BFURAB
Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 4300PF 100V BP 1812
Product parameter
Cuid Uimhir CDR34BP432BFURAB Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 4300PF 100V BP 1812 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 5703 pcs Bileog sonraí CDR Series (MIL-PRF-55681)
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 100V
lamháltas ±1% Tiús (Max) 0.059" (1.50mm)
teochta chomhéifeacht BP Méid / Toise 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Sraith Military, MIL-PRF-55681, CDR34 rátálacha -
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás 1812 (4532 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount, MLCC
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) luaidhe Stíl -
Spásáil luaidhe - Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant
Airde - Ina suí (Max) - gnéithe -
Ráta teip R (0.01%) Cur síos Mionsonraithe 4300pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1812 (4532 Metric)
toilleas 4300pF Iarratais General Purpose