Baile > Táirgí > Toilleoirí > Capacitors ceirmeacha > CDR32BP270BFURAB
CDR32BP270BFURAB
CDR32BP270BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh CDR32BP270BFURAB go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir CDR32BP270BFURAB
Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 27PF 100V BP 1206
Product parameter
Cuid Uimhir CDR32BP270BFURAB Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 27PF 100V BP 1206 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 6041 pcs Bileog sonraí CDR Series (MIL-PRF-55681)
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 100V
lamháltas ±1% Tiús (Max) 0.051" (1.30mm)
teochta chomhéifeacht BP Méid / Toise 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sraith Military, MIL-PRF-55681, CDR32 rátálacha -
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás 1206 (3216 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount, MLCC
Airde - Ina suí (Max) - gnéithe -
Ráta teip R (0.01%) Cur síos Mionsonraithe 27pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
toilleas 27pF Iarratais General Purpose