Baile > Táirgí > Toilleoirí > Capacitors ceirmeacha > CDR32BP221BFURAJ
CDR32BP221BFURAJ
CDR32BP221BFURAJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh CDR32BP221BFURAJ go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir CDR32BP221BFURAJ
Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 220PF 100V BP 1206
Product parameter
Cuid Uimhir CDR32BP221BFURAJ Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 220PF 100V BP 1206 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 5709 pcs Bileog sonraí CDR Series (MIL-PRF-55681)
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 100V
lamháltas ±1% Tiús (Max) 0.051" (1.30mm)
teochta chomhéifeacht BP Méid / Toise 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Sraith Military, MIL-PRF-55681, CDR32 rátálacha -
Pacáistiú Tape & Reel (TR) Pacáiste / Cás 1206 (3216 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount, MLCC
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) luaidhe Stíl -
Spásáil luaidhe - Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant
Airde - Ina suí (Max) - gnéithe -
Ráta teip R (0.01%) Cur síos Mionsonraithe 220pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 1206 (3216 Metric)
toilleas 220pF Iarratais General Purpose