Baile > Táirgí > Toilleoirí > Capacitors ceirmeacha > CDR31BP101BFURAB
CDR31BP101BFURAB
CDR31BP101BFURAB
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh CDR31BP101BFURAB go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir CDR31BP101BFURAB
Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 100PF 100V BP 0805
Product parameter
Cuid Uimhir CDR31BP101BFURAB Monaróir Electro-Films (EFI) / Vishay
Tuairisc CAP CER 100PF 100V BP 0805 Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Luaidhe saor in aisce / RoHS comhlíontach
Cainníocht fáil 5463 pcs Bileog sonraí CDR Series (MIL-PRF-55681)
Catagóir Toilleoirí Voltage - Rátáil 100V
lamháltas ±1% Tiús (Max) 0.051" (1.30mm)
teochta chomhéifeacht BP Méid / Toise 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Sraith Military, MIL-PRF-55681, CDR31 rátálacha -
Pacáistiú Bulk Pacáiste / Cás 0805 (2012 Metric)
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount, MLCC
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) luaidhe Stíl -
Spásáil luaidhe - Stádas Saor in Aisce / Stádas RoHS Lead free / RoHS Compliant
Airde - Ina suí (Max) - gnéithe -
Ráta teip R (0.01%) Cur síos Mionsonraithe 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor BP 0805 (2012 Metric)
toilleas 100pF Iarratais General Purpose