Baile > Táirgí > Ionduchtóirí, Coils, Chokes > ionduchtóirí Seasta > 3094-270JS
3094-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh 3094-270JS go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir 3094-270JS
Monaróir API Delevan
Tuairisc FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD
Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá luaidhe / RoHS neamhchomhlíontach
In Stock 8230 pcs
Reference Praghas
(I US Dollar)
650 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir 3094-270JS Monaróir API Delevan
Tuairisc FIXED IND 27NH 1A 50 MOHM SMD Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá luaidhe / RoHS neamhchomhlíontach
Cainníocht fáil 8230 pcs Bileog sonraí 3094(R) Series
Catagóir Ionduchtóirí, Coils, Chokes cineál -
lamháltas ±5% Soláthraí Pacáiste Gléas -
Méid / Toise 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm) sciath Unshielded
Sraith 3094 rátálacha -
Q @ Freq 60 @ 100MHz Pacáistiú Tape & Reel (TR)
Pacáiste / Cás 2-SMD Ainmneacha Eile 3094-270JS TR 650
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Ábhar - Croí Iron
Minicíocht Iontuchtúir - Tástáil 100MHz ionduchtais 27nH
Airde - Ina suí (Max) 0.140" (3.56mm) Minicíocht - Féin athshondach 1.3GHz
Cur síos Mionsonraithe 27nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max 2-SMD DC Friotaíocht (DCR) 50 mOhm Max
Rátáil Reatha 1A Atá ann faoi láthair - Sáithiú -