Baile > Táirgí > Ionduchtóirí, Coils, Chokes > ionduchtóirí Seasta > 160-270JS
160-270JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYTá íomhánna le haghaidh tagartha amháin.Feiceann
sonraíochtaí táirge le haghaidh sonraí táirge.
Ceannaigh 160-270JS go muiníneach ó Components-World.HK, 1 bhliain Barántas
Iarratas a Quote
Cuid Uimhir 160-270JS
Monaróir API Delevan
Tuairisc FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM
Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá luaidhe / RoHS neamhchomhlíontach
In Stock 3506 pcs
Reference Praghas
(I US Dollar)
50 pcs
Product parameter
Cuid Uimhir 160-270JS Monaróir API Delevan
Tuairisc FIXED IND 27NH 1.295A 75 MOHM Stádas Saor Luaidhe / Stádas RoHS Tá luaidhe / RoHS neamhchomhlíontach
Cainníocht fáil 3506 pcs Bileog sonraí 160(R) Series
Catagóir Ionduchtóirí, Coils, Chokes cineál -
lamháltas ±5% Soláthraí Pacáiste Gléas -
Méid / Toise 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm) sciath Unshielded
Sraith 160 rátálacha -
Q @ Freq 48 @ 100MHz Pacáistiú Bulk
Pacáiste / Cás 2-SMD Ainmneacha Eile 160-270JS BULK 50
Teocht Oibriúcháin -55°C ~ 125°C gléasta Cineál Surface Mount
Leibhéal Íogaireachta Taise (MSL) 1 (Unlimited) Ábhar - Croí Phenolic
Minicíocht Iontuchtúir - Tástáil 100MHz ionduchtais 27nH
Airde - Ina suí (Max) 0.080" (2.03mm) Minicíocht - Féin athshondach 900MHz
Cur síos Mionsonraithe 27nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Friotaíocht (DCR) 75 mOhm Max
Rátáil Reatha 1.295A Atá ann faoi láthair - Sáithiú -